W czasie wakacji na dzieci czeka w bibliotece moc atrakcji. W każdy wtorek i czwartek najmłodsi mogą uczestniczyć w zajęciach prowadzonych przez pracowników naszej placówki.

Wspólnie bawimy się, gramy, malujemy, rozwiązujemy łamigłówki, czytamy bajki, uczymy się kreatywności!

Jednym z tematów naszych spotkań były bajki Walta Disney’a. Amerykański reżyser filmowy, producent i wizjoner jest twórcą takich postaci jak Myszka Miki, pies Pluto czy Kaczor Donald. Wprawdzie sam Disney zmarł w 1966 roku, ale założone przez niego przedsiębiorstwo pozostaje największą korporację mediową świata.
Zajęcia wypełniły nam kolorowanki przedstawiające ulubione postaci z jego filmów. Były wśród nich Pocahontas, samochody, Potwory i spółka, Kopciuszek i Królewna Śnieżka. Czytaliśmy też opowieści z książki Klubu Disneya. Na koniec dzieci ułożyły puzzle z Kubusiem Puchatkiem oraz Królem Lwem. To był fantastyczny czas spędzony w bajkowej Nibylandii.

Wszystkie maluchy, które są w domu, nie wyjechały albo już wróciły z wakacyjnych wojaży i chciałyby nas odwiedzić, serdecznie zapraszamy. Czekamy na Was razem z bohaterami Waszych ulubionych książek:) Zobaczycie, że tutaj nie można się nudzić!