logo

x

Fotomigawki:

IMG_2650a.jpg
Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości 
Witamy!

Witamy na  stronie Obornickiego Ośrodka Kultury. Teraz możemy być z Wami ONLINE. Pozdrawiamy! Zespół OOK.
POLUB NAS NA FACEBOOK'U

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA NASZ PROFIL NA FACEBOOK'u https://www.facebook.com/kultura.oborniki.slaskie
Warsztaty filmowe Drukuj Email

Najbliższe spotkanie w ramach Warsztatów Filmowych odbędzie się

w poniedziałek, 3 listopada w godz. 16.00 - 17.30.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

Koszt: 5 zł za jednorazowe zajęcia.

 
Odwołanie zajęć. "Teatrałki" i Dziecięcy Teatrzyk "Bajeczka" Drukuj Email

Informujemy, że najbliższe zajęcia "Teatrałek" (21.10) oraz Dziecięcego Teatrzyku "Bajeczka" (24.10) nie odbędą się.

Za utrudnienia przepraszamy.

 
18.10.2014 - Jubileusz 50-lecia zespołu śpiewaczego "Malwy" z Kuraszkowa Drukuj Email

 

Więcej…
 
15.10.2014 "DAJMY DZIECIOM UŚMIECH - DLA UKRAINY". Drukuj Email

 

Więcej…
 
15.10.2014 Teatr Tańca "Kwieciste Gwiazdy" przy Rodzinnym Domu Dziecka w Kiwercy na Ukrainie Drukuj Email

Zapraszamy na występ taneczny zespołu teatru tańca "Kwieciste Gwiazdy".

Wstęp wolny, podczas występu zostanie przeprowadzona kwesta na rzecz dzieci i młodzieży z Ukrainy.

15.10.2014, godz. 18.00

 
03.10.2014 PODSUMOWANIE EUROPEJSKICH DNI DZIEDZICTWA Drukuj Email

 

FOT. H. Muszak

 

 
INFORMACJA - FESTIWAL KULTUR ŚWIATA Drukuj Email

Informujemy, że z uwagi na prace modernizacyjne wykonywane w Obornickim Ośrodku Kultury
- V Festiwal Kultur Świata odbędzie się w Starym Kinie w dniach 3-4 października 2014 r..

 
PAŹDZIERNIK 2014 Drukuj Email

Obornicki Ośrodek Kultury proponuje w październiku 2014:

 

01.10. godz.13.30- Koło Małego Plastyka- prowadzi Bożena Przybylska

01.10. godz.16.00- Warsztaty ceramiczne - prowadzi Grażyna Magdalena Drzewiecka – Olszewska

02.10. godz. 16.00-17.00 - Klub Wesołej Zabawy - Zajęcia dla dzieci  w wieku 5 – 7 lat „ Obrazy malowane dźwiękiem” - zabawa muzyczno-plastyczna. Prowadzi Justyna Asztemborska

03.10. Zajęcia Taneczne- prowadzi Sonia Baran

15.15-16.00- Przedszkolaki

16.10-17.00- dzieci w wieku 7-13 lat

17.00-19.00- Grupa Aplauz

03.10. godz. 16.00 – 17.30  Dziecięcy Teatrzyk Bajeczka ”- zajęcia teatralne dla dzieci w wieku 10 – 12 lat prowadzi Justyna Asztemborska.

Temat przewodni: „ Legendy polskie”

06.10.  godz.17.00- Studio Piosenki- zajęcia wokalne dla dzieci i młodzieży- prowadzi Aneta Góral

07.10. godz.13.30- Koło Małego Plastyka- prowadzi Bożena Przybylska

07.10. godz. 16.00 – 17.30 - „Teatrałki” - zajęcia teatralne dla dzieci w wieku 7 – 9 lat.Temat przewodni: „Wiersze, piosenki, teatralne scenki” prowadzi Justyna Asztemborska

08.10. godz.13.30- Koło Małego Plastyka- prowadzi Bożena Przybylska

08.10. godz.16.00- Warsztaty ceramiczne - prowadzi Grażyna Magdalena Drzewiecka –Olszewska

09.10. godz. 15.00 - „Dziecięce Fantazje Plastyczne”- zajęcia dla dzieci od 6 lat, prowadzi Monika Materny

09.10. godz. 16.00-17.00 - Klub Wesołej Zabawy - Zajęcia dla dzieci  w wieku 5 – 7 lat Wiem więcej – ciekawostki o klimacie” - zajęcia edukacyjne . Prowadzi Justyna Asztemborska

10.10. Zajęcia Taneczne- prowadzi Sonia Baran

15.15-16.00- Przedszkolaki

16.10-17.00- dzieci w wieku 7-13 lat

17.00-19.00- Grupa Aplauz

10.10. godz. 16.00 – 17.30  Dziecięcy Teatrzyk Bajeczka ”- zajęcia teatralne dla dzieci w wieku 10 – 12 lat prowadzi Justyna Asztemborska.

Temat przewodni: „ Legendy polskie”

13.10. godz. 15.00 - Warsztaty filmowe dla dzieci od 10 lat i młodzieży, prowadzi Urszula Pelc

13.10. godz.17.00- Studio Piosenki- zajęcia wokalne dla dzieci i młodzieży - prowadzi Aneta Góral

14.10. godz.13.30- Koło Małego Plastyka- prowadzi Bożena Przybylska

14.10. godz. 16.00 – 17.30 - „Teatrałki” - zajęcia teatralne dla dzieci w wieku 7 – 9 lat. Temat przewodni: „ Wiersze, piosenki, teatralne scenki” prowadzi Justyna Asztemborska

15.10. godz.13.30 - Koło Małego Plastyka- prowadzi Bożena Przybylska

15.10. godz.16.00 - Warsztaty ceramiczne - prowadzi Grażyna Magdalena Drzewiecka – Olszewska

16.10. godz. 15.00 -„Dziecięce Fantazje Plastyczne”- zajęcia dla dzieci od 6 lat, prowadzi Monika Materny

16.10. godz. 16.00-17.00 - Klub Wesołej Zabawy - Zajęcia dla dzieci  w wieku 5 – 7 lat „ Bajka o parasolu, który lubił deszcz” - zajęcia literacko-plastyczne. Prowadzi Justyna Asztemborska

17.10. Zajęcia Taneczne- prowadzi Sonia Baran

15.15-16.00- Przedszkolaki

16.10-17.00- dzieci w wieku 7-13 lat

17.00-19.00- Grupa Aplauz

17.10. godz. 16.00 – 17.30  Dziecięcy Teatrzyk Bajeczka ”- zajęcia teatralne dla dzieci w wieku 10 – 12 lat prowadzi Justyna Asztemborska.

Temat przewodni: „ Legendy polskie”

18.10. godz.14.00 - Jubileusz 50-lecia Zespołu Śpiewaczego "Malwy" z Kuraszkowa.

W programie koncerty Zespołu Śpiewaczego "Malwy", Kapeli z Siemianic, Zespołu "Warzęgowianie", Kapeli "Marciny" z Marcinowa.

Impreza zamknięta, wstęp z zaproszeniami.

20.10. godz. 15.00 - Warsztaty filmowe dla dzieci od 10 lat i młodzieży, prowadzi Urszula Pelc

20.10. godz.17.00- Studio Piosenki- zajęcia wokalne dla dzieci i młodzieży- prowadzi Aneta Góral

21.10. godz.13.30- Koło Małego Plastyka- prowadzi Bożena Przybylska

22.10. godz.13.30- Koło Małego Plastyka- prowadzi Bożena Przybylska

22.10. godz.16.00- Warsztaty ceramiczne - prowadzi Grażyna Magdalena Drzewiecka –Olszewska

23.10. godz. 15.00 - „Dziecięce Fantazje Plastyczne”- zajęcia dla dzieci od 6 lat, prowadzi Monika Materny

23.10. godz. 16.00-17.00 - Klub Wesołej Zabawy - Zajęcia dla dzieci  w wieku 5 – 7 lat „ Kolory ”- zajęcia edukacyjne. Prowadzi Justyna Asztemborska

24.10. Zajęcia Taneczne- prowadzi Sonia Baran

15.15-16.00- Przedszkolaki

16.10-17.00- dzieci w wieku 7-13 lat

17.00-19.00- Grupa Aplauz

27.10. godz.17.00- Studio Piosenki- zajęcia wokalne dla dzieci i młodzieży- prowadzi Aneta Góral

28.10. godz.13.30- Koło Małego Plastyka- prowadzi Bożena Przybylska

29.10. godz.13.30- Koło Małego Plastyka- prowadzi Bożena Przybylska

29.10. godz.16.00- Warsztaty ceramiczne - prowadzi Grażyna Magdalena Drzewiecka –Olszewska

30.10. godz. 15.00 - „Dziecięce Fantazje Plastyczne”- zajęcia dla dzieci od 6 lat, prowadzi Monika Materny

30.10. godz. 16.00-17.00 - Klub Wesołej Zabawy - Zajęcia dla dzieci  w wieku 5 – 7 lat „ Tworzymy teatrzyk cieni”- zabawa teatralna . Prowadzi Justyna Asztemborska

31.10. Zajęcia Taneczne- prowadzi Sonia Baran

15.15-16.00- Przedszkolaki

16.10-17.00- dzieci w wieku 7-13 lat

17.00-19.00- Grupa Aplauz


Zapraszamy do zwiedzania wystaw: "Szklane pejzaże duszy" Bożeny Czok w Galerii Plastycznej, "Wiedeń inaczej" Barbary Zeidler oraz poplenerowej wystawy dziecięcych prac plastycznych wykonanych pod kierunkiem Bożeny Przybylskiej.


BIBLIOTEKA IM. J. IWASZKIEWICZA

PROPOZYCJE NA PAŹDZIERNIK 2014 R.

ODDZIAŁ DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

21, 23, 28, 30.10.2014 r., w g. 9.30 – 11 – Kolorowe książeczki z bibliotecznej półeczki – zajęcia biblioteczne  dla dzieci z Przedszkola Publicznego prowadzą A. Buryło i A. Kuczyńska.

Pasażer nie z tej ziemi:  następcy Makuszyńskiego dzieciom – ekspozycja prac plastycznych uczniów SP 2 przygotowana przez G. Drzewiecką-Olszewską.

ODDZIAŁ DLA DOROSŁYCH

01, 08, 21, 22, 29.10.20114 r., w g. 9.30–11 – Internet bez stresu – zajęcia indywidualne dla osób dorosłych z obsługi wyszukiwarek internetowych i korzystania z komputera prowadzi A. Buryło.

15.10.2014 r., środa, g. 17 – Osobowości – ich życiorysy w dziennikach i pamiętnikach – spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki prowadzi M. Wietecha

02, 09, 16, 23, 30.10.2014 r., w g. 11 – 13 – Kiermasz książek – sprzedaż książek wycofanych z biblioteki i darów od czytelników – przed Obornickim Ośrodkiem Kultury lub w bibliotece.

Satyra spod lady: Andrzej Mleczko  – cykliczna ekspozycja rysunków satyryków polskich.

Zapomniane zakładki – doroczna wystawa zakładek pozostawionych w książkach.

    

FILIA w PĘGOWIE

02, 07, 09.10.07.2014 r. g. 13 – Portret nauczyciela: przygotowanie laurek i wierszy z okazji Dnia Nauczyciela   – zajęcia literacko-plastyczne  prowadzi G. Drzewiecka-Olszewska.

14, 16.10. 2014 r., g. 13 – Polska, nasz kraj: oglądamy albumy – zajęcia prowadzi G. Drzewiecka-Olszewska.

21, 23.10.2014 r., g. 13 – Sekrety malarzy: Gustaw Klimt – zajęcia prowadzi G. Drzewiecka-Olszewska.

28, 30.10.2014 r., g. 13 – Baśnie i legendy polskie – zajęcia literacko-plastyczne prowadzi G. Drzewiecka-Olszewska.

 

OBORNICKI OŚRODEK KULTURY , BIBLIOTEKA im. J. Iwaszkiewicza

Salonik Czterech Muz

DYREKTOR HALINA MUSZAK

55-120 Oborniki Śląskie, ul. Dworcowa 26 tel. /fax 071/ 310-12 –51 e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

www.kultura-oborniki.pl , facebook.com/kultura.oborniki.slaskie

 
30.09.2014 WERNISAŻ POPLENEROWEJ WYSTAWY PLASTYCZNEJ POD TYTUŁEM "PRZYRODA WOKÓŁ NAS" Drukuj Email

OTWARCIE POPLENEROWEJ WYSTAWY PLASTYCZNEJ

POD TYTUŁEM

"PRZYRODA WOKÓŁ NAS"

PRACE ZOSTAŁY WYKONANE

PRZEZ DZIECI Z KOŁA "MAŁEGO PLASTYKA"

PODCZAS WAKACYJNYCH PLENERÓW PLASTYCZNYCH.

FOT. ULA PELC

 
« PoczątekPoprzednia123NastępnaOstatnie »

Strona 1 z 3


oborniki
oborniki
bip


OOK 2008/2009 - wszystkie prawa do zawartości strony zastrzeżone.