04.03.2016 – Seminarium warsztatowe projektu „Czytanie miasta”

4 marca o godz. 17.00 zapraszamy do OOK na seminarium warsztatowe podsumowujące projekt „Czytanie miasta”, przeprowadzony w Obornikach Śląskich w ramach ESK 2016.

Celem spotkania jest prezentacja efektów badań przeprowadzanych w Obornikach Śląskich od czerwca 2015 przez grupę młodych badaczy pod kierunkiem Roberta Skrzypczyńskiego. Konferencję wzbogaci pokaz zdjęć oraz filmów oraz warsztaty w grupach.
Słowo od koordynatorki projektu, dr Kamili Kamińskiej:
„Trwające od czerwca transdyscyplinarne badania w projekcie Czytanie Miasta, wypracowały wyniki i wnioski. Szczegółowe raporty zostaną wkrótce udostępnione władzom, zaś mieszkańców zapraszamy do wzięcia udziału w seminariach warsztatowych. Organizowane we współpracy z lokalnymi podmiotami kultury, organizacjami pozarządowymi spotkania mają na celu przedstawienie odczytań miasta przez badaczy i wspólną pracę nad ich interpretacją. Zapraszamy mieszkańców do dyskusji w grupach metodą world caffee. Zaprezentujemy filmy i fotografie z działań, opowiemy co jeszcze planujemy w ramach projektu.
Ponownie oddajemy głos mieszkańcom…czytaliśmy ich miasta, porozmawiajmy o lekturze. Więcej na portalu www.dolnoslaskosc.pl w zakładce Czytanie Miasta.”

czytanie miasta

You may also like...