31.01.2016 – „Niesforny Bram” – seans dla dzieci w OOK

W niedzielę, 31 stycznia o godz. 16.00 zapraszamy dzieci z rodzicami na seans filmu „Niesforny Bram” w reżyserii Anny van der Heide.

Bram ma 7 lat i lubi sobie pobrykać. Rozpiera go energia, a głowę ma pełną szalonych pomysłów. Jest też bardzo dociekliwy i z chęcią zdobywa wiedzę drogą eksperymentów. Poznajemy go w momencie, gdy rozpoczyna edukację w I klasie.  Niestety spokojne siedzenie w szkolnej ławie nie sprawia chłopcu przyjemności i niespecjalnie mu się udaje. Mimo szczerych chęci bycia „grzecznym”, Bram nieustannie pakuje się w kłopoty. Jak nietrudno się domyślić, jego nauczyciel  nie jest tym zachwycony i nie potrafi zrozumieć chłopca…

Temat jest bardzo uniwersalny, więc „Niesforny Bram” to propozycja dla całej rodziny, każdy znajdzie tu coś dla siebie – bohatera, z którym można się utożsamiać i rodzicielskie bolączki wychowawcze. Film miejscami komiczny, miejscami poważny, a przy tym szczery i poruszający.

„Niesforny Bram” zdobył tytuł holenderskiego dziecięcego filmu roku 2013 oraz był przebojem zeszłorocznego festiwalu filmowego Kino Dzieci, organizowanego przez Stowarzyszenie Nowe Horyzonty.

Karnet na ferie w cenie 15 zł od dziecka upoważnia do wstępu na film. Jeżeli widzowie nie zamierzają korzystać z innych feriowych propozycji OOK i nie wykupują karnetu, mogą wykupić bilet wstępu na film w cenie 5 zł od dziecka.

Sprzedaż karnetów i biletów jednorazowych będzie się odbywała bezpośrednio przed seansem. Prosimy o przybywanie 15-20 minut przed seansem.

Film będzie wyświetlany w wersji z lektorem.

Niesforny Bram

You may also like...