4.12.2021 – Magiczne Spotkanie ze Świętym Mikołajem

Nie ukrywamy, że z żalem pożegnaliśmy świętego Mikołaja, bo spotkania z nim bardzo lubimy i zawsze są wspaniałe! Nie inaczej było tym razem, o co zadbali m.in. aktorzy z Teatru Rozrywki „Trójkąt”, prezentując spektakl „Jak Mikołaj urwał się z choinki”, bardzo entuzjastycznie przyjęty przez publiczność. Oczekiwanie na pojawienie się Mikołaja umiliły nam wspólne zabawy rytmiczno – muzyczne, które prowadziła Magdalena Marszałek. Po tańcach i wygibasach na scenie wylądowały magiczne sanie Mikołaja i święty zabrał się za wręczanie paczek. Każde dziecko mogło wejść do czarodziejskiego pojazdu, przybić „piątkę” Mikołajowi i jego wesołym, zapracowanym elfom i zrobić sobie pamiątkową fotografię.

Równocześnie z wręczaniem paczek na sali odbywały się zabawy plastyczne oraz mikołajkowa zgaduj-zgadula z nagrodami, którą prowadziły urocze elfy, czyli uczestniczki zajęć teatralnych w OOK. Całą zabawę koordynowała Mikołajka w pelerynie pożyczonej od Zimowej Wróżki, czyli nasza Justyna Asztemborska.

W holu sali widowiskowej tradycyjnie odbywał się kiermasz rękodzieła Trzebnickiego Stowarzyszenia „Uśmiech Dziecka” – każdy miał szansę upolować wspaniałe i niepowtarzalne ozdoby świąteczne i upominki.

Amatorzy klimatycznych sesji przy kominku i zabawnych gadżetów mogli skorzystać ze specjalnie na tę okazję zaaranżowanego kącika fotograficznego.

Mikołajowi, jego ekipie, a przede wszystkich naszej wspaniałej publiczności gorąco dziękujemy za wspólnie spędzone chwile i zapraszamy za rok!

A w międzyczasie zachęcamy do przejrzenia załączonej galerii.

Fot. Marek Długosz

fot. Ryszard Taraszczuk

You may also like...