„Artystyczny Świata Malucha” 2018

W dniach 24-25 kwietnia 2018r. odbędzie się 23. edycja „Artystycznego Świata Malucha” – gminnego przeglądu dziecięcych programów artystycznych. W tym roku, w którym przypada setna rocznica odzyskania przez nasz kraj niepodległości, organizator – Obornicki Ośrodek Kultury zaprosił dzieci do przedstawienia swojej wizji kraju marzeń.

Jesteśmy pewni, że podobnie, jak w latach ubiegłych, dzięki wspaniałej współpracy z placówkami oświatowymi, uda się stworzyć barwne tematyczne widowisko, bogate w treści edukacyjne i zróżnicowane pod względem formy prezentacji.

Przegląd cieszy się dużym zainteresowaniem. Każdego roku bierze w nim udział ok. 400 dzieci w wieku od 3 – 10 lat. Jego celem jest kształtowanie aktywnej, wrażliwej i ciekawej świata postawy, budowanie poczucia własnej wartości, kształtowanie kompetencji komunikacyjnych, wymiana pomysłów i doświadczeń w zakresie pracy z dziećmi, integracja środowiska.

Z powodu trwającego remontu sali widowiskowej, na tegoroczną edycję przeglądu zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 1 w Obornikach Śląskich.

 

You may also like...