logo

x

Fotomigawki:

IMG_1022a.jpg
Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości 
FLAMENCO Drukuj Email

ZAPRASZAMY DO OBORNICKIEGO OŚRODKA KULTURY

NA WARSZTAT FLAMENCO DLA POCZĄTKUJĄCYCH!

17-18.03.2012r.

Technika i choreografia por Tangos

Tangos charakteryzuje się rytmem na 4 z mocnymi akcentami gitary na 2, 3 i 4. Tangos tańczony jest por fiesta, w trakcie fiest flamenco, dlatego dobrze jest znać podstawy tego tańca (przyda się podczas wyjazdu do Hiszpanii). Taniec ten jest bardzo kobiecy i zmysłowy. Warsztat składa się: z części technicznej ze zwróceniem uwagi na postawę ciała, ułożenia rąk i głowy oraz z części choreograficznej w tym ćwiczenia ruchu z użyciem spódnicy.

Ubiór -Szeroka spódnica. Koszulka. Buty pełne na małym obcasie.

Termin- Sobota i Niedziela: godz. 11.00-13.00

Miejsce- Obornicki Ośrodek Kultury

Płatność - Koszt warsztatów 80 zł. Zajęcia w sobotę i niedzielę.

Lekcje trwają 2h. Łącznie 4h tańca.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest wpłata bezzwrotnej zaliczki* (50%) na konto:

27 1090 2503 0000 0001 0309 0200 tytułem:

„zaliczka za warsztaty flamenco” do 12.03.2012

Zajęcia poprowadzi Julia Andreeva-Pochaba, która tańcem flamenco zajmuje się od 2003 roku. Naukę pobierała u wybitnych tancerzy w kraju i za granicą, takich jak: Mercedes Ruiz, Irene Alvares, Teo Barea, Ana Maria Amahi, Rosa Estrella, Tania Camacho Regrier, Katarzyna Radułowicz, Marta Dębska, Agata Teodorczyk, Agata Makowska oraz Marta Łepkowska. Taniec jest jej pasją, którą stara się zarażać innych.

Od 2005 roku występuje na pokazach tańca oraz prowadzi warsztaty flamenco. Obecnie związana z zespołem „Alegria Flamenco”. Wciąż udoskonala swój taneczny warsztat - uczęszcza na zajęcia do grupy zaawansowanej w szkole tańca Katarzyny Radułowicz, z którą jest związana od początku swojej przygody z flamenco.

Julia Andreeva-Pochaba

mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

www.alegria-flamenco.pl


 


oborniki
oborniki
bip


OOK 2008/2009 - wszystkie prawa do zawartości strony zastrzeżone.