logo

x

Fotomigawki:

IMG_1022a.jpg
Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości 
DOLNOŚLĄSKA KULTURA I SZTUKA Drukuj Email

Oficjalne uruchomienie multimedialnego portalu internetowego Dolnośląska Kultura i Sztuka w domenie dokis.pl.

W środę 27 listopada 2013 r. Ośrodek Kultury i Sztuki we Wrocławiu we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego uruchomił multimedialny portal internetowy Dolnośląska Kultura i Sztuka w domenie dokis.pl, będący elementem wdrażanego przez OKiS we Wrocławiu elektronicznego „Systemu zarządzania informacją o kulturze na Dolnym Śląsku”.

Podczas zorganizowanego spotkania w Domku Romańskim we Wrocławiu zaproszeni dyrektorzy i przedstawiciele ośrodków kultury podpisali symboliczne porozumienie o współpracy oraz wymienili się spostrzeżeniami na temat dolnośląskiej kultury i potrzeby usystematyzowania przepływu informacji.

Celem systemu jest skuteczne promowanie wydarzeń kulturalnych, zarówno w wymiarze regionalnym, jak i lokalnym. Zbieranie i redagowanie informacji oparte jest na ścisłej współpracy z siecią najaktywniejszych na Dolnym Śląsku ośrodków kultury.

Obornicki Ośrodek Kultury został zaproszony do współpracy z pośród 300 ośrodków działających na Dolnym Śląsku.

Zapraszamy artystów ,animatorów kultury z terenu gminy Oborniki Śląskie zainteresowanych umieszczaniem informacji na temat swojej twórczości i działalności na wyżej wymienionym portalu do kontaktu: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Doceniamy i dziękujemy organizatorom portalu za zaproszenie . Jest nam miło ,iż będziemy mogli systematycznie zamieszczać przedsięwzięcia kulturalne Obornickiego Ośrodka Kultury, Biblioteki im. Jarosława Iwaszkiewicza ,Saloniku Czterech Muz oraz promować twórczość kilkudziesięciu artystów tworzących i mieszkających w gminie Oborniki Śląskie .

Halina Muszak

Dyrektor

Obornickiego Ośrodka Kultury 


oborniki
oborniki
bip


OOK 2008/2009 - wszystkie prawa do zawartości strony zastrzeżone.