Joga relaksacyjna od 2 października w OOK

Joga relaksacyjna to zajęcia łączące intuicyjne osiągnięcia praktyki i filozofii jogi klasycznej z naukowo-medycznym podejściem do zdrowia, traktowanego jako pełny dobrostan fizyczny, psychiczny i społeczny.

Ważnym elementem scalającym te dwie dyscypliny jest bezsporne uznanie, że człowiek jest całością psychosomatyczną powiązaną z otaczającym środowiskiem. A dla tych powiązań bardzo ważna jest równowaga wewnętrzna, którą zapewnić może właśnie relaksacja. Stan relaksu nie jest czymś zewnętrznym, jest natomiast indywidualnie wypracowanym doświadczeniem swojego ciała i umysłu.

Zapraszam więc tych, którzy nie boją się pracy w skupieniu i zatrzymaniu. Efektem dobrej pracy będzie na pewno polepszenie formy fizycznej, zwiększenie świadomości własnego ciała oraz poznanie sposobów radzenia sobie ze stresem , czyli prawdziwego odpoczynku.

Proszę ubrać swobodny strój. Panie wrażliwe na niską temperaturę proszę o zabranie ciepłych skarpetek oraz ubranie się na tzw. „ cebulkę”. Do ćwiczeń potrzebujemy matę lub koc, na którym można się swobodnie położyć.

Trener relaksacji Dorota Konwa

You may also like...