Koncert Joanna Ślipko & Lub Jazz Band

5 października 2019 r. (sobota) o godz. 17.00 zapraszamy  na koncert Joanny Ślipko &Lub Jazz Band.

W ich repertuarze znajdują się światowe i polskie standardy muzyki jazzowej.

Joanna Ślipko – wokal- absolwentka śpiewu na wydziale jazzu i muzyki rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach, trener wokalistyki, prowadzi Akademię Śpiewu przy CK Muza w Lubinie.

LUB JAZZ BAND to zespół, który powstał w Lubinie w październiku 2018r. Ma za sobą koncerty w Klubie Jazzowym w Dzierżoniowie, Akademii Rycerskiej w Legnicy oraz w CK Muza w Lubinie. Z Joanną Ślipko zagrali 4.06.2019 r. w Muzie z okazji 30 rocznicy wolnych wyborów. W ich repertuarze znajdują się zagraniczne i polskie standardy muzyki jazzowej /swing, funk, blues, jazz classic/.

Mirosław Sanecki – saksofon tenorowy- edukację muzyczną rozpoczynał nauką gry na akordeonie, a następnie zamienił go na saksofon. Pierwsze kroki w muzyce jazzowej stawiał we wrocławskim zespole Relax Jazz Band u boku dzisiejszych gwiazd polskiego jazzu Piotra Wojtasika i Kuby Stankiewicza.

Robert Sobstyl- fortepian- muzyk zawodowy uhonorowany tytułem muzyka artystycznie twórczego przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za całokształt pracy artystycznej. Wiele lat koncertował z wieloma orkiestrami, zespołami na zachodzie Europy. Od 2008 roku na stałe w kraju, bierze aktywny udział w różnych projektach muzycznych, zajmuje się również komponowaniem, pisaniem tekstów piosenek oraz aranżacją.

Bogdan Feliczak –kontrabas- podstawy gry na kontrabasie zdobył w szkole muzycznej. Posiada uprawnienia muzyka zawodowego również na gitarze basowej i trąbce. Wiele lat grał w orkiestrze górniczej, prowadził działalność instruktorską a także był członkiem big- bandu akompaniującego m.in. wykonawcom Festiwalu Piosenki Francuskiej w Lubinie.

Paweł Kurek- perkusja- absolwent Akademii Muzycznej  we Wrocławiu, uczestniczy w wielu projektach muzycznych. Obecnie gra również w zespole Martyny Jakubowicz.

You may also like...