Koncert zespołu Sztywny Pal Azji już 26. lutego

W piątek 26. lutego salę widowiskową Obornickiego Ośrodka Kultury może wypełnić muzyka grana na żywo. Wraz z zespołem Sztywny Pal Azji chcielibyśmy zaprosić Państwa na wyjątkowy koncert.

Sztywny Pal Azji -zespół z niemałym dorobkiem artystycznym i wieloma przebojami obchodzi w tym roku jubileusz 35 lecia swojej działalności. Od kilku lat w zespole ponownie słyszymy oryginalny głos Leszka Nowaka oraz gitarę basową Pawła Nazimka. Trzon zespołu to także Jarosław Kisiński i Zbigniew Ciaputa, również założyciele zespołu sprzed 35 lat. Od prawie dekady członkami zespołu są też Krystian Różycki i Wojciech Wołyniak. Na jubileuszowym koncercie zespół zaprezentuje przede wszystkim stare, dobre przeboje, ale nie zabraknie też nowszych utworów, zwłaszcza, że zespół pracuje nad nową studyjną płytą (spodziewana jest na jesieni tego roku). Wszystko to w ciekawych, akustycznych aranżacjach.

Koncert 26.02. odbędzie się jednak tylko jeśli do środy 24.02. do północy zostanie sprzedanych co najmniej 100 biletów!

To od Państwa zależy więc czy spotkanie zespołem i jego przebojami dojdzie do skutku.

Zachęcamy do kupowania biletów, które dostępne są pod adresem https://biletyna.pl/event/view/id/158179 .

Ze względu na przepisy sanitarne ilość miejsc jest ograniczona. Bilety w przedsprzedaży kosztują 55 zł dla pierwszych 120 osób, a dla kolejnych 70 zł.

Więcej informacji znajdą Państwo w wydarzeniu https://www.facebook.com/events/2856257998036149

Do zobaczenia w OOK!

 

 

You may also like...