lipiec

1.07.godz.10.30-12.00Warsztaty malarskie dla dzieci- prowadzi J. Nitka

1.07. godz.12.00- Wakacje z piosenką, prowadzi A.Góral

           godz.12.00-13.00-dzieci w wieku 6-10 lat

           godz.13.00-15.00-od 11 lat

1.07. godz. 18.00 Przegląd spektakli Brave Kids

2.07.godz.10.30-12.00Warsztaty malarskie dla dzieci- prowadzi J. Nitka

2.07.godz.12.00-  Zabawa teatralna pt.”O królu, który chciał  kupić tęczę” – zajęcia dla dzieci od lat 6,            prowadzi J. Asztemborska

3.07.godz.10.30-12.00Warsztaty malarskie dla dzieci- prowadzi J. Nitka

3.07. godz.12.00-Wakacje z piosenką, prowadzi A. Góral

           godz.12.00-13.00-dzieci w wieku 6-10 lat

           godz.13.00-15.00-od 11 lat

3.07.godz.13.00-14.30  Zabawa teatralna pt.”Krasnale szeptale ” – zajęcia dla dzieci od lat 6, prowadzi J. Asztemborska

3.07.godz.18.00- Zumba dla rodzin (wstęp wolny),prowadzi  A. Niepala

4.07.godz.10.00-13.00- Wakacyjna akademia fotografii dla dzieci od 10 lat, prowadzi M. Długosz

4.07.godz.10.30-12.00Warsztaty malarskie dla dzieci – prowadzi J. Nitka                    

4.07.godz.16.00-Lato z  Klubem Wesołej Zabawy dla dzieci od 4 lat, prowadzi J. Asztemborska

5.07.godz.9.00-13.00- Wakacyjna akademia fotografii dla dzieci od 10 lat – plener Żmigród (20 zł), prowadzi M. Długosz

5.07.godz.10.30-12.00Warsztaty malarskie dla dzieci  – prowadzi J. Nitka                   

8.07.godz.10.00-13.00- Wakacyjna akademia fotografii dla dzieci od 10 lat, prowadzi M. Długosz

8.07.godz.11.00-Fantazje plastyczne dla dzieci od 5 lat – Wakacyjna podróż , prowadzi M. Materny

8.07.godz.12.00- Wakacje z piosenką, prowadzi A. Góral

         godz.12.00-13.00-dzieci w wieku 6-10 lat

         godz.13.00-15.00-od 11 lat

8.07.godz.13.00-14.30Warsztaty malarskie dla dzieci – prowadzi J. Nitka                    

9.07.godz.8.00-16.00- Wakacyjna akademia fotografii- plener Książ dla dzieci od 10 lat (56 zł), prowadzi M. Długosz

9.07.godz.10.00-11.00 Wakacje z tańcem dla dzieci w wieku 7-10 lat, prowadzi W. Górna

9.07.godz.11.00-12.30- Zabawa teatralna pt.”Bajka o srebrnym kocie” – zajęcia dla dzieci od lat 6, prowadzi J. Asztemborska

9.07.godz.12.30-14.00Warsztaty malarskie dla dzieci – prowadzi J. Nitka                    

9.07.godz.11.00-12.00- Wakacje z tańcem dla dzieci w wieku 11-15 lat , prowadzi W. Górna

10.07.godz.10.00-13.00- Wakacyjna akademia fotografii dla dzieci od 10 lat , prowadzi M. Długosz

10.07.godz.11.00-12.00- Fantazje plastyczne dla dzieci od 5 lat – „Hej przygodo!”- prowadzi M. Materny

10.07.godz.12.00- Wakacje z piosenką, prowadzi A.Góral

           godz.12.00-13.00-dzieci w wieku 6-10 lat

           godz.13.00-15.00-od 11 lat

10.07.godz.13.00-14.30Warsztaty malarskie dla dzieci – prowadzi J. Nitka                    

10.07. godz. 18.00 – Zumba dla rodzin (12 zł wejście, 40zł karnet), prowadzi A. Niepala

11.07.godz.10.00-11.00 Wakacje z tańcem dla dzieci w wieku 7-10 lat,  prowadzi W.Górna

11.07.godz.11.00-SPEKTAKL DLA DZIECI PRZYGOTOWANY    PRZEZ TEATR FUZJA PT.”CO W SZAFIE PISZCZY”   (wstęp 10 zł , w ramach karnetu bezpłatny)

11.07.godz.11.00-12.00- Wakacje z tańcem dla dzieci w wieku 11-15 lat, prowadzi W. Górna

11.07.godz.12.00-13.30Warsztaty malarskie dla dzieci – prowadzi J. Nitka                    

11.07.godz.16.00- 17.00- Lato z Klubem Wesołej Zabawy dla dzieci od 4 lat, prowadzi J. Asztemborska

12.07. godz.11.00- 13.00– „Piknik pod chmurką”zajęcia w  Parku Miejskim, w przypadku złej pogody w OOK, dla  dzieci w wieku od 7 – 12 lat, prowadzi J. Asztemborska

12.07.godz.13.30-14.30Warsztaty malarskie dla dzieci – prowadzi J. Nitka                    

13.07.godz.10.00- WARSZTATY MALARSTWA NA DESCE W TYPIE IKON dla dorosłych, młodzieży i starszych dzieci

15.07.godz.9.00-14.00- Wakacyjna akademia fotografii- plener Wrocław- Hala Stulecia, pergola (25zł) dla dzieci od 10 lat, prowadzi M. Długosz

15.07.godz.10.00-11.00- Animacja poklatkowa, prowadzi U. Pelc

15.07.godz.11.00- 12.30- Warsztaty ceramiczne, prowadzi A. Jermakowicz

16.07.godz.10.00-11.00-  Wakacje z tańcem dla dzieci w wieku 7-10 lat, prowadzi W. Górna

16.07.godz.10.00-13.00- Wakacyjna akademia fotografii, dla dzieci od 10 lat prowadzi M. Długosz

16.07. godz.11.00-12.00- Wakacje z tańcem dla dzieci w wieku 11-15 lat, prowadzi W. Górna

16.07.godz.12.30-14.00  Zabawa teatralna pt.”Błękitna baśń ” – zajęcia dla dzieci od lat 6, prowadzi J.Asztemborska

17.07. godz.9.00-14.00- Wakacyjna akademia fotografii- warsztaty cyjanotypii od 12 lat prowadzi M. Długosz

17.07. godz.11.00-12.30- Wakacyjne kino dzieci- „Łowcy czarownic”   (wstęp 5 zł , w ramach karnetu bezpłatny)

17.07.godz.12.30-14.00  Zabawa teatralna pt.”Bajeczka o brzydkiej gąsienicy ” – zajęcia dla dzieci od lat 6, prowadzi J.Asztemborska

17.07. godz. 18.00- 18.45-Zumba dla rodzin, prowadzi A. Niepala  (12 zł wejście, 40zł  karnet)

18.07.godz.10.00-11.00-  Wakacje z tańcem dla dzieci w wieku 7-10 lat, prowadzi W. Górna

18.07.godz.11.00-12.00- Wakacje z tańcem dla dzieci w wieku 11-15 lat, prowadzi W. Górna

18.07.godz.12.00- 13.30-Warsztaty ceramiczne, prowadzi A. Jermakowicz

19.07.godz.10.00-11.00- Animacja poklatkowa , prowadzi U. Pelc

21.07.godz.18.00-„Wakacje w Parku Miejskim”- Mozaikowy kalejdoskop  

Koncert FIESTA LATINA

Wystąpią: Magdalena Lechowska- wokal

                    Karol Mach – gitara

                    Patryk Zakrzewski- bongosy

                    Dominik Borek- trąbka 

22.07.godz.11.00-12.30 Mozaika, prowadzi A. Jermakowicz

23.07.godz.11.00-12.00- Fantazje plastyczne dla dzieci od 5 lat-   „Wakacje z duchami”, prowadzi M. Materny

24.07.godz.11.00-12.30- Mozaika, prowadzi A. Jermakowicz

24.07. godz. 18.00- 18.45- Zumba dla rodzin, prowadzi A. Niepala  (12 zł wejście, 40zł karnet)

25.07.godz.11.00-12.00 Fantazje plastyczne dla dzieci od 5 lat  – Tropikalne kwiaty,  prowadzi M. Materny

26.07.godz.10.00-11.00- Animacja poklatkowa, prowadzi U. Pelc

28.07.godz.16.00 -„Wakacje w Parku Miejskim”

Upcykling: Dajemy starym rzeczom nowe życie.

Ozdabianie koszulek, toreb, ściereczek (należy ze sobą przynieść) metodą indyjskiego stemplowania – prowadzenie Anna i Robb Maciąg (ETNOWARSZTATY)

           godz.18.00-Żywiołowy koncert na góralską nutę  w wykonaniu kapeli „GÓRALSKA HORA”

29.07.godz.11.00-12.30-  Mozaika, prowadzi A. Jermakowicz

30.07.godz.11.00-12.30-  Mozaika, prowadzi A. Jermakowicz

31.07.godz.11.00- 12.00-Fantazje plastyczne dla dzieci od 5 lat  – Wyprawa w tropiki, prowadzi M. Materny

31.07. godz. 18.00- 18.45- Zumba dla rodzin, prowadzi A. Niepala (12 zł wejście, 40zł karnet)

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc obowiązują wcześniejsze zapisy.

Karnet miesięczny 50 zł

Jednorazowe wejście 5 zł

teatrzyk- 10 zł

film- 5zł

wyjazdowe wg podanej kwoty

 

Propozycje zajęć w czasie wakacji w Bibliotece im. J. Iwaszkiewicza

Podczas wakacji Biblioteka im. Jarosława Iwaszkiewicza będzie w pełni dostępna dla młodych czytelników w godzinach otwarcia, tj. od poniedziałku do piątku w g. 8.30 – g. 16, w soboty w g. 9 – 14:

  • dział dziecięco-młodzieżowy i czytelnia;
  • czytelnia internetowa ze stanowiskami komputerowymi dla tych, którzy ukończyli 10 lat.

Planowane zajęcia (po wcześniejszych zapisach):

Lipiec

02, 09, 16, 30.07.2019 r., wtorki, g. 9.30 – 11 – Kodowanie w bibliotece: roboty – bezpłatne zajęcia dla dzieci w wieku powyżej 10 lat (po wcześniejszych zapisach) prowadzi K. Juszkiewicz.

03.07.2019 r., środa, g. 9.30 – 11 – Pani Kredka zaprasza: rysowanie z zamkniętymi oczami – bezpłatne zajęcia plastyczne dla dzieci w wieku powyżej 7 lat (po wcześniejszych zapisach) prowadzi M. Wietecha.

10.07.2019 r., środa, g. 9.30 – 11 – Wesoły świat gier i zabaw – bezpłatne zajęcia edukacyjne dla dzieci w wieku powyżej 7 lat (po wcześniejszych zapisach) prowadzi M. Wietecha.

16.07.2019 r., środa, g. 9.30 – 11 – Z różnych stron świata: kalambury – bezpłatne zajęcia edukacyjne dla dzieci w wieku powyżej 7 lat (po wcześniejszych zapisach) prowadzi M. Biernacka-Dahmani.

31.07.2019 r., środa, g. 9.30 – 11 – Biżuteria na wakacje:  guziki, gumki, sznurek, makaron – bezpłatne zajęcia plastyczne dla dzieci w wieku powyżej 7 lat (po wcześniejszych zapisach) prowadzi B. Rosiak.