LISTOPAD

5.11.godz.16.00- Mozaika

5.11.godz.17.00- Studio Piosenki

6.11.godz.11.00- „Otwarte drzwi Galerii”- spotkanie dla młodzieży z autorami wystawy fotograficznej „Kolory natury”- Martą Kutrowską- Kitą, Michałem Jezierskim, Rafałem Dudkiem, Romanem Gomółka

6.11.godz.13.30- Koło Małego Plastyka

6.11. godz.16.00-17.30-„TEATRAŁKI”-zajęcia teatralne dla dzieci w wieku  6-8 lat

6.11. godz.17.00-Spotkanie Klubu Seniora

7.11. godz.13.00Koło Małego Plastyka

7.11. godz.16.00Warsztaty fotograficzne

7.11.godz.16.00- Ceramika

7.11.godz.18.00- Spotkanie FOTOKLUBU

8.11.godz.15.30-Dziecięce Fantazje Plastyczne

8.11.godz.16.30- Klub Wesołej Zabawy-„Jesienne drzewko” –  zabawa teatralno- plastyczna          

8.11.godz.17.00- Taniec współczesny z elementami teatru tańca

9.11. – WARSZTATY HIP HOP

godz.15.15 – przedszkolaki

godz.16.00– dzieci szkolne

godz.17.00– dzieci kontynuacja

9.11.godz.16.00-17.30– DZIECIĘCY TEATRZYK BAJECZKA –zajęcia dla dzieci od 9 lat

10.11.godz.9.00-17.00- Robotyka

10.11. godz.16.00- KONCERT „W HOŁDZIE OJCZYŹNIE. W 100-LECIE ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI”

wystąpią: Magdalena Czopka- harfa

 Gracjan Szymczak- fortepian

Michał Szczepański- fortepian

Studio Piosenki Obornickiego Ośrodka Kultury-inst. Aneta Góral

koncert poprowadzi- Katarzyna Wawrzyniak

11.11.godz.17.00- Projekcja filmu „Katyń. Ostatni świadek”

13.11.godz.13.30- Koło Małego Plastyka

13.11. godz.16.00-17.30-„TEATRAŁKI”-zajęcia teatralne dla dzieci w wieku  6-8 lat

13.10.godz.18.15-19.15– ZUMBA, LATINO DANCE

14.11. godz.13.00Koło Małego Plastyka

14.11. godz.16.00Warsztaty fotograficzne

14.11.godz.16.00- Ceramika

15.11.godz.15.30-Dziecięce Fantazje Plastyczne

15.11.godz.16.30- Klub Wesołej Zabawy- „Eksperymenty młodych odkrywców” –   zabawa edukacyjna

16.11. – WARSZTATY HIP HOP

godz.15.15 – przedszkolaki

godz.16.00– dzieci szkolne

godz.17.00– dzieci kontynuacja

 16.11.godz.16.00-17.30– DZIECIĘCY TEATRZYK BAJECZKA –zajęcia dla dzieci od 9 lat

17.11.godz.18.00-Recital Hanny Śleszyńskiej

(bilety : 35zł normalne, 30zł ulgowe)

19.11.godz.16.00- Mozaika

19.11.godz.17.00- Studio Piosenki

20.11. godz.9.00- „Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej”- projekcja filmu dla szkół podstawowych

20.11.godz.13.30- Koło Małego Plastyka

20.11. godz.16.00-17.30-„TEATRAŁKI”-zajęcia teatralne dla dzieci w wieku  6-8 lat

20.10.godz.18.15-19.15– ZUMBA, LATINO DANCE

21.11.godz.9.00-„Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej”- projekcja filmu dla szkół podstawowych

21.11. godz.13.00Koło Małego Plastyka

21.11.godz.16.00- Warsztaty fotograficzne

21.11.godz.16.00- Ceramika

21.11.godz.18.00- FOTOKLUB

22.11.godz.15.30-Dziecięce Fantazje Plastyczne

22.11.godz.16.30- Klub Wesołej Zabawy- „Zwierzęta mają swoje zwyczaje” – zajęcia literacko- plastyczne

22.11.godz.17.00- Taniec współczesny z elementami teatru tańca

23.11. – WARSZTATY HIP HOP

godz.15.15 – przedszkolaki

godz.16.00– dzieci szkolne

godz.17.00– dzieci kontynuacja 

23.11.godz.16.00-17.30– DZIECIĘCY TEATRZYK BAJECZKA –zajęcia dla dzieci od 9 lat

24.11.godz.9.00-17.00- Robotyka

24.11.godz.10.00-12.00- Koło rękodzielnicze

24.11.godz.20.00- „Andrzejki z wodzirejem”- wieczorek taneczny dla dorosłych z Dolnośląskim Bractwem Wodzirejów Freak Frak

bilet -200zł od pary (w cenie konsumpcja)

26.11.godz.16.00- Mozaika

26.11.godz.17.00- Studio Piosenki

27.11.godz.13.00- Koło Małego Plastyka

27.11. godz.16.00-17.30-„TEATRAŁKI”-zajęcia teatralne dla dzieci w wieku  6-8 lat

27.11.godz.18.15-19.15– ZUMBA, LATINO DANCE

28.11. godz.13.00Koło Małego Plastyka

28.11.godz.16.00- Warsztaty fotograficzne

28.11.godz.16.00- Ceramika

29.11.godz.15.30-Dziecięce Fantazje Plastyczne

29.11.godz.16.30- Klub Wesołej Zabawy- 

„Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek ” – zajęcia  literacko-  muzyczne, na podstawie książki Justyny Bednarek

29.11.godz.17.00- Taniec współczesny z elementami teatru tańca

29.11.godz.18.00- Wieczorek taneczny dla dorosłych- gra J. Łoś

bilet-15 zł

30.11. – WARSZTATY HIP HOP

godz.15.15 – przedszkolaki

godz.16.00– dzieci szkolne

godz.17.00– dzieci kontynuacja

30.11.godz.16.00-17.30– DZIECIĘCY TEATRZYK BAJECZKA –zajęcia dla dzieci od 9 lat

30.11.godz.18.00- OTWARCIE WYSTAW:

ANNY MARII KUSZCZYŃSKIEJ

RETROSPEKCJE. MALARSTWO I RYSUNEK

AGNIESZKA JERMAKOWICZ

SZKŁO

 

BIBLIOTEKA IM. J. IWASZKIEWICZA

 

ODDZIAŁ DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

              23, 26.11.2018 r., g. 9.30 – Pani Gosia czyta dzieciom – zajęcia  w przedszkolu.

       06, 13, 19, 23.11.2018 r., g. 9.30 – Książeczki z bibliotecznej półeczki – zajęcia  dla dzieci  z przedszkola

      14, 16, 30.11.2018 r., g. 9.30 – Rycerze Książek – pasowanie dzieci  z przedszkola na czytelników biblioteki

       20.11.2018 r., wtorek, g. 8.10 – Samodzielny w bibliotece – lekcja biblioteczna dla uczniów szkół podstawowych

       06, 13, 20, 27.11.2018 r., wtorek, g. 11– Na dywaniku i przy stoliku – zajęcia dla dzieci w wieku 3+.

       21, 28.11.2018 r., g. 9.30 –  Cztery pory roku w malarstwie i w poezji – zajęcia z młodymi czytelnikami ze szkół podstawowych

      ODDZIAŁ DLA DOROSŁYCH

         20.11.2018 r., wtorek, g. 17 – Dyskusyjny Klub Książki: Kafka przy kawce  – spotkanie prowadzi M. Wietecha. 

      Kiermasz książek – codziennie w godzinach otwarcia biblioteki sprzedaż książek wycofanych z biblioteki i darów od czytelników

        10.11.2018 r. – Wernisaż wystawy: POLSKIE DROGI DO NIEPODLEGŁOŚCI – przegląd twórczości dziecięcej i młodzieżowej – wystawa przygotowana przez Szkołę Podstawową im. Jana Brzechwy w Osolinie i Publiczną Szkołę Podstawową nr 3 im. Jana Pawła II w Obornikach Śląskich.       

     MEDIATEKA

    09, 19, 20, 27.11.2018 r.Internet bez stresu – indywidualne zajęcia dla osób dorosłych z obsługi wyszukiwarek internetowych i korzystania z komputera (po wcześniejszym uzgodnieniu).