październik

OBORNICKI OŚRODEK KULTURY

1.10.godz.16.15- Dziecięce Fantazje Plastyczne- zajęcia dla dzieci  w wieku5-6 lat

1.10.godz.16.00- „Teatrałki”- zajęcia teatralne dla dzieci  w wieku 7-9 lat

1.10.godz.17.00– Klub seniora

1.10.godz.18.15- Zumba Dance Latino

1.10.godz.19.30- Taniec towarzyski dla dorosłych

2.10.godz.16.00– Warsztaty fotograficzne dla dzieci i młodzieży

2.10.godz.18.00– Fotoklub

3.10.godz.15.00– Dziecięce Fantazje Plastyczne- zajęcia dla dzieci w wieku szkolnym

3.10.godz.16.15- „AreYouCrazy”???- zajęcia taneczne dla 3-6 –latków

3.10.godz.16.30– Klub Wesołej Zabawy dla dzieci od 5 lat

4.10.godz.16.00– Dziecięcy Teatrzyk „Bajeczka”- zajęcia dla dzieci od 10 lat

4.10. Zajęcia taneczne

            godz.15.15- zajęcia rytmiczno-taneczne- przedszkolaki

            godz.16.00- zajęcia Hip- Hop- dzieci szkolne

            godz.17.00- zajęcia Hip- Hop- kontynuacja

           godz.18.00- zajęcia Hip-Hop- młodzież

4.10.godz.19.00- Lady dance

5.10.godz.17.00- Koncert Joanna Ślipko & Lub Jazz Band

Bilety: 20zł normalne, 15 zł z kartą seniora, 10 zł młodzież

6.10.- Wyjazd Zespołu Śpiewaczego „Malwy” z Kuraszkowa  do Wojsławic

7.10.godz.17.00- Studio Piosenki

8.10.godz.9.00-Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej- „Wojna na deski”- projekcja dla szkół podstawowych

8.10.godz.16.00- „Teatrałki”- zajęcia teatralne dla dzieci w wieku 7-9 lat

8.10.godz.16.15- Dziecięce Fantazje Plastyczne- zajęcia dla dzieci w wieku5-6 lat

8.10.godz.18.15- Zumba Dance Latino

8.10.godz.19.30- Taniec towarzyski dla dorosłych

9.10.godz.16.00– Warsztaty fotograficzne

9.10.godz.16.00- Studio Piosenki

9.10.godz.16.00– Ceramika

10.10.godz.15.00– Dziecięce Fantazje Plastyczne- zajęcia dla dzieci w wieku szkolnym

10.10.godz.16.00– Ceramika

10.10.godz.16.15- „AreYouCrazy”???- zajęcia taneczne dla 3-6 –latków

10.10.godz.16.30– Klub Wesołej Zabawy dla dzieci od 5 lat

11.10.godz.16.00– Dziecięcy Teatrzyk „Bajeczka”- zajęcia dla dzieci od 10 lat

11.10. Zajęcia taneczne

            godz.15.15- zajęcia rytmiczno-taneczne- przedszkolaki

            godz.16.00- zajęcia Hip- Hop- dzieci szkolne

            godz.17.00- zajęcia Hip- Hop- kontynuacja

           godz.18.00- zajęcia Hip-Hop- młodzież

11.10.godz.19.00- Lady dance

12.10.godz.9.00– Robotyka

12.10.godz.10.00– Warsztaty witrażu, (zapisy) wstęp- 40zł

14.10-godz.16.00– Mozaika

14.10.godz.17.00- Studio Piosenki

15.10.godz.9.30– Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej- „Basia”- projekcja dla przedszkolaków

15.10.godz.11.00- Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej- „Chłopiec i świat”- projekcja dla szkół podstawowych

15.10.godz.16.00- „Teatrałki”- zajęcia teatralne dla dzieci  w wieku 7-9 lat

15.10.godz.16.15- Dziecięce Fantazje Plastyczne- zajęcia dla dzieci  w wieku5-6 lat

15.10.godz.17.00– Klub seniora

15.10.godz.18.15- Zumba Dance Latino

15.10.godz.19.30- Taniec towarzyski dla dorosłych

16.10.godz.8.30– Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej-  „Halvdan prawie wiking”- projekcja dla szkół podstawowych

16.10.godz.16.00– Warsztaty fotograficzne

16.10.godz.16.00– Ceramika

16.10.godz.16.00- Studio Piosenki

16.10.godz.18.00– Fotoklub

17.10.godz.15.00– Dziecięce Fantazje Plastyczne- zajęcia dla dzieci w wieku szkolnym

17.10.godz.16.00– Ceramika

17.10.godz.16.15- „AreYouCrazy”???- zajęcia taneczne dla 3-6 –latków

17.10.godz.16.30– Klub Wesołej Zabawy dla dzieci od 5 lat

18.10.godz.8.30– Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej-  „Wojna na deski”- projekcja dla szkół podstawowych

18.10.godz.16.00– Dziecięcy Teatrzyk „Bajeczka”- zajęcia dla dzieci od 10 lat

18.10. Zajęcia taneczne

            godz.15.15- zajęcia rytmiczno-taneczne- przedszkolaki

            godz.16.00- zajęcia Hip- Hop- dzieci szkolne

            godz.17.00- zajęcia Hip- Hop- kontynuacja

           godz.18.00- zajęcia Hip-Hop- młodzież

18.10.godz.19.00- Lady dance

21.10-godz.16.00– Mozaika

21.10.godz.17.00- Studio Piosenki

21.10.godz.19.00– Warsztaty tańca orientalnego (zapisy)

22.10.godz.9.00– Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej- „Halvdan prawie wiking”- projekcja dla szkół podstawowych

22.10.godz.16.00- „Teatrałki”- zajęcia teatralne dla dzieci w wieku 7-9 lat

22.10.godz.16.15- Dziecięce Fantazje Plastyczne- zajęcia dla dzieci  w wieku5-6 lat

22.10.godz.18.15- Zumba Dance Latino

23.10.godz.16.00– Warsztaty fotograficzne

23.10.godz.16.00– Ceramika

23.10.godz.16.00- Studio Piosenki

24.10.godz.15.00– Dziecięce Fantazje Plastyczne- zajęcia dla dzieci w wieku szkolnym

24.10.godz.16.00– Ceramika

24.10.godz.16.15- „AreYouCrazy”???- zajęcia taneczne dla 3-6 –latków

24.10.godz.16.30– Klub Wesołej Zabawy dla dzieci od 5 lat

25.10.godz.16.00– Dziecięcy Teatrzyk „Bajeczka”- zajęcia dla dzieci od 10 lat

25.10. Zajęcia taneczne

            godz.15.15- zajęcia rytmiczno-taneczne- przedszkolaki

            godz.16.00- zajęcia Hip- Hop- dzieci szkolne

            godz.17.00- zajęcia Hip- Hop- kontynuacja

           godz.18.00- zajęcia Hip-Hop- młodzież

25.10.godz.19.00- Lady dance

26.10.godz.9.00– Robotyka

27.10.godz.17.00- „TANGO SHOW!”- Carlos Roulet Trio & Artyści  Teatru Tanga

Bilety 25 zł normalny, 20 zł (z kartą seniora)

28.10-godz.16.00– Mozaika

28.10.godz.17.00- Studio Piosenki

29.10.godz.16.00- „Teatrałki”- zajęcia teatralne dla dzieci w wieku 7-9 lat

29.10.godz.16.15- Dziecięce Fantazje Plastyczne- zajęcia dla dzieci w wieku 5-6 lat

29.10.godz.18.15- Zumba Dance Latino

30.10.godz.16.00– Warsztaty fotograficzne

30.10.godz.16.00– Ceramika

30.10.godz.16.00- Studio Piosenki

30.10.godz.18.00– Fotoklub

31.10.godz.15.00– Dziecięce Fantazje Plastyczne- zajęcia dla dzieci w wieku szkolnym

31.10.godz.16.00– Ceramika

31.10.godz.16.15- „AreYouCrazy”???- zajęcia taneczne dla 3-6 –latków

31.10.godz.16.30– Klub Wesołej Zabawy dla dzieci od 5 lat

 

Biblioteka im. J. Iwaszkiewicza

       ODDZIAŁ DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

             05.10.2019 r., sobota, g. 16 – Noc Bibliotek w bibliotece na dworcu – nocne wypożyczanie książek, zwiedzanie wystawy, flirt literacki z Markiem Hłaską, film familijny    „Ptyś i Bill”, zabawy dla najmłodszych

Od 09.09.2019 r. – Mała Książka – Wielki Człowiek: Co się dzieje, gdy czytasz dziecku – akcja dla dzieci w wieku 3 – 6 lat

07, 16, 22, 23, 28.10.2019 r., g. 9.30 – Książeczki z bibliotecznej półeczki – zajęcia  dla dzieci z przedszkola              

 

      ODDZIAŁ DLA DOROSŁYCH

           01.10.2019 r., wtorek, g. 11.35 – Samodzielni w bibliotece – zajęcia dla licealistów z zakresu historii lokalnej, usystematyzowania księgozbioru i archiwum cyfrowego.

02.10.2019 r., środa, g. 12.30 – Olga Tokarczuk na świecie – lekcja literacka dla młodzieży licealnej

          07.10.2019 r., piątek – Okolice dworca kolejowego w Obornikach Śląskich na starych fotografiach – otwarcie ekspozycji (do oglądania w głównej wypożyczalni do końca listopada 2019 r.).

22.10.2019 r., wtorek, g. 17 – Dyskusyjny Klub Książki: Karuzele niepamięci – spotkanie autorskie z Bogumiłą Konstancją Załęską.

 OLGA TOKARCZUK NA ŚWIECIE: wystawa książek  (przekładów), fotografii, wycinków prasowych i informacje o pisarce – ekspozycję przygotowana przy udziale Dolnośląskiej Biblioteki Publicznej można oglądać do 18.10.2019 r.

Kiermasz książek – codziennie w godzinach otwarcia biblioteki sprzedaż książek wycofanych z biblioteki i darów od czytelników

MEDIATEKA

         1, 2, 8, 9, 11, 15, 16, 18, 22, 23, 25, 29, 30.10.2019 r., g. 9.45 – Internet bez stresu – indywidualne zajęcia dla osób dorosłych z obsługi wyszukiwarek internetowych i korzystania z komputera (po wcześniejszym uzgodnieniu)

         08, 09, 11, 15, 16, 18, 22, 23, 25, 29, 30.10.2019 r., g. 13, 14, 15 – Kodowanie – Roboty  – zajęcia indywidualne dla dzieci w wieku 10 – 12 lat (po wcześniejszych zapisach) uczące kreatywności, myślenia oraz sterowania robotem