Październik

OBORNICKI OŚRODEK KULTURY

PROPONUJE W PAŹDZIERNIKU 2015

01.10. godz. 16.00 – Klub Wesołej Zabawy Kreatorzy mody” – zabawa teatralno – muzyczna

01.10. godz. 16.30 – Warsztaty filmowe dla dzieci i młodzieży

02.10. – Zajęcia taneczne – spotkanie organizacyjne

godz.15.30 -16.15 – zajęcia rytmiczno-taneczne – przedszkolaki 4-6 lat
godz.16.15 -17.15 – zajęcia taneczne Hip-Hop – dzieci 7-10 lat
godz.17.15 -18.15 – zajęcia taneczne Hip-Hop – dzieci 11-13 lat
godz.18.15 -19.45 – grupa taneczna APLAUZ

02.10. godz. 16.00 – Dziecięcy Teatrzyk „Bajeczka” – „Pantomima w obrazach ”- warsztaty

05.10. godz. 10.00 – Otwarte spotkanie z koordynatorami projektu „Czytanie miasta”, dr Kamilą Kamińską i                                                Markiem Sztarkiem w ramach Europejskiej Stolicy Kultury 2016

05.10. – Zajęcia taneczne

godz. 16.00 – 16.45 – zajęcia rytmiczno-taneczne – przedszkolaki 4-6 lat
godz. 16.45 – 17.45 – zajęcia taneczne Hip-Hop – młodzież powyżej 14 lat
godz. 17.45 – 19.15 – grupa taneczna APLAUZ

05.10. godz. 17.00 – Studio Piosenki

06.10. godz. 13.00-16.00- Koło Małego Plastyka

06.10. godz. 16.00 – „Teatrałki”- zajęcia teatralne dla dzieci w wieku

od 7 – 9 lat

06.10. godz. 18.00 – Otwarcie poplenerowej wystawy prac dziecięcych powstałych pod kierunkiem Bożeny                                                 Przybylskiej pt. „Pejzaże naszych okolic”.

07.10.2015, godz. 13.00-16.00 – Koło Małego Plastyka

07.10.2015, godz. 16.30 – „Przygoda z fotografią”- warsztaty fotograficzne

07.10.2015, godz. 17.00 – Warsztaty tańca afrykańskiego AFRO FUSION – spotkanie organizacyjne

07.10.2015, godz. 17.00 – Warsztaty ceramiczne

07.10.2015, godz.17.00 – Studio Piosenki

08.10.2015, godz. 15.00 – Dziecięce Fantazje Plastyczne

08.10.2015, godz. 16.00 – Klub Wesołej Zabawy „Optymiści” – zajęcia literacko – plastyczne

08.10. godz. 16.30 – Warsztaty filmowe dla dzieci i młodzieży

09.10. – zajęcia taneczne

godz.15.30 -16.15 – zajęcia rytmiczno-taneczne – przedszkolaki 4-6 lat
godz.16.15 -17.15 – zajęcia taneczne Hip-Hop – dzieci 7-10 lat
godz.17.15 -18.15 – zajęcia taneczne Hip-Hop – dzieci 11-13 lat
godz.18.15 -19.45 – grupa taneczna APLAUZ

09.10. godz. 16.00 – Dziecięcy Teatrzyk „Bajeczka” – zajęcia teatralne dla dzieci w wieku 10 – 13 lat – „Pantomima w obrazach ”- warsztaty

12.10. – Zajęcia taneczne

godz. 16.00 – 16.45 – zajęcia rytmiczno-taneczne – przedszkolaki 4-6 lat
godz. 16.45 – 17.45 – zajęcia taneczne Hip-Hop – młodzież powyżej 14 lat
godz. 17.45 – 19.15 – grupa taneczna APLAUZ

12.10. godz. 17.00 – Studio Piosenki

13.10. godz. 13.00-16.00 – Koło Małego Plastyka

13.10. godz. 16.00 „Teatrałki”- zajęcia teatralne dla dzieci w wieku od 7 – 9 lat

13.10. godz. 17.00 – Zabawa taneczna z okazji Dni Seniora

14.10. godz. 13.00-16.00 – Koło Małego Plastyka

14.10. godz. 16.30 – „Przygoda z fotografią”- warsztaty fotograficzne

14.10. godz. 17.00 – Warsztaty tańca afrykańskiego AFRO FUSION – zajęcia dla młodzieży i dorosłych

14.10. godz. 17.00 – Warsztaty ceramiczne

14.10. godz.17.00 – Studio Piosenki

15.10. godz.15.00 – Dziecięce Fantazje Plastyczne

15.10. godz.16.00 – Klub Wesołej Zabawy

15.10. godz. 16.30 – Warsztaty filmowe dla dzieci i młodzieży

16.10. – Zajęcia taneczne

godz.15.30 -16.15 – zajęcia rytmiczno-taneczne – przedszkolaki 4-6 lat
godz.16.15 -17.15 – zajęcia taneczne Hip-Hop – dzieci 7-10 lat
godz.17.15 -18.15 – zajęcia taneczne Hip-Hop – dzieci 11-13 lat
godz.18.15 -19.45 – grupa taneczna APLAUZ

16.10. godz. 16.00 – Dziecięcy Teatrzyk „Bajeczka” – zajęcia teatralne dla dzieci w wieku 10 – 13 lat – „Pantomima                                      w obrazach ”- warsztaty

17.10. godz. 11.00-14.00 – Warsztaty linorytu prowadzone przez Fundację Raban – wstęp wolny, zapisy pod nr                                                      tel. 668 359 207 oraz mailowo: fundacjaraban@gmail.com

17.10. godz. 18.00 – V Wykopki Muzyczne z zinicjatywy Tadeusza Boguckiego i grupy Blues Menu / wystąpią: IM                                       FANKI TIM, BAND’N’ROLLA, CRAN, BLUES MENU – wstęp wolny

19.10. – Zajęcia taneczne

godz. 16.00 – 16.45 – zajęcia rytmiczno-taneczne – przedszkolaki 4-6 lat
godz. 16.45 – 17.45 – zajęcia taneczne Hip-Hop – młodzież powyżej 14 lat
godz. 17.45 – 19.15 – grupa taneczna APLAUZ

19.10. godz. 17.00 – Studio Piosenki

20.10. godz. 13.00-16.00 – Koło Małego Plastyka „Magnetyczni konstruktorzy” – zajęcia z wykorzystaniem                                                               klocków magnetycznych

20.10. godz. 16.00 „Teatrałki”- zajęcia teatralne dla dzieci w wieku od 7 – 9 lat

21.10. godz. 13.00-16.00 – Koło Małego Plastyka

21.10. godz. 16.30 – „Przygoda z fotografią”- warsztaty fotograficzne

21.10. godz. 17.00 – Warsztaty tańca afrykańskiego AFRO FUSION – zajęcia dla młodzieży i dorosłych

21.10. godz. 17.00 – Warsztaty ceramiczne

21.10. godz.17.00 – Studio Piosenki

21.10. godz. 18.00 – Warsztaty rękodzielnicze dla dorosłych prowadzone przez Fundację Raban

22.10. godz.15.00 – Dziecięce Fantazje Plastyczne

22.10. godz.16.00 – Klub Wesołej Zabawy „Przedmioty, które ożywają” – zajęcia teatralno – plastyczne

22.10. godz. 16.30 – Warsztaty filmowe dla dzieci i młodzieży

23.10. – zajęcia taneczne

godz.15.30 -16.15 – zajęcia rytmiczno-taneczne – przedszkolaki 4-6 lat
godz.16.15 -17.15 – zajęcia taneczne Hip-Hop – dzieci 7-10 lat
godz.17.15 -18.15 – zajęcia taneczne Hip-Hop – dzieci 11-13 lat
godz.18.15 -19.45 – grupa taneczna APLAUZ

23.10. godz. 16.00 – Dziecięcy Teatrzyk „Bajeczka” – zajęcia teatralne dla dzieci w wieku 10 – 13 lat – „Pantomima w obrazach ”- warsztaty

24.10. – XIX Spotkania z Muzyką i Poezją

godz. 11.00 – przesłuchania konkursowe

godz. 18.00 – koncert laureatów

godz. 20.00 – Recital Justyny Szafran

26.10. – Zajęcia taneczne

godz. 16.00 – 16.45 – zajęcia rytmiczno-taneczne – przedszkolaki 4-6 lat
godz. 16.45 – 17.45 – zajęcia taneczne Hip-Hop – młodzież powyżej 14 lat
godz. 17.45 – 19.15 – grupa taneczna APLAUZ

26.10. godz. 17.00 – Studio Piosenki

27.10. godz. 13.00-16.00- Koło Małego Plastyka

27.10. godz. 16.00 – „Teatrałki”- zajęcia teatralne dla dzieci w wieku od 7 – 9 lat

28.10. godz. 13.00-16.00- Koło Małego Plastyka

28.10. godz. 16.30 – „Przygoda z fotografią”- warsztaty fotograficzne

28.10. godz. 17.00 – Warsztaty tańca afrykańskiego AFRO FUSION – zajęcia dla młodzieży i dorosłych

28.10. godz. 17.00 – Warsztaty ceramiczne

28.10. godz.17.00 – Studio Piosenki

28.10. godz. 18.00 – Warsztaty rękodzielnicze dla dorosłych prowadzone przez Fundację Raban

29.10. godz.15.00 – Dziecięce Fantazje Plastyczne

29.10. godz.16.00 – Klub Wesołej Zabawy „Bajka o smutnej książeczce” – zabawa literacko- plastyczna

29.10. godz. 16.30 – Warsztaty filmowe dla dzieci i młodzieży

30.10. – zajęcia taneczne

godz.15.30 -16.15 – zajęcia rytmiczno-taneczne – przedszkolaki 4-6 lat
godz.16.15 -17.15 – zajęcia taneczne Hip-Hop – dzieci 7-10 lat
godz.17.15 -18.15 – zajęcia taneczne Hip-Hop – dzieci 11-13 lat
godz.18.15 -19.45 – grupa taneczna APLAUZ

30.10. godz. 16.00 – Dziecięcy Teatrzyk „Bajeczka” – zajęcia teatralne dla dzieci w wieku 10 – 13 lat – „Pantomima w obrazach ”- warsztaty