Spektakl dla dzieci pt. „Kolory miasta”

Obornicki Ośrodek Kultury wraz z firmą TechniSat zapraszają dzieci na spektakl pt. „Kolory miasta” w wykonaniu teatru Kultureska.

Termin 6.04.2019
godz. 12.00

Wstęp bezpłatny za darmową wejściówką! ilość miejsc ograniczona. Rezerwacja pod tel. 71 310 12 52. Odbiór wejściówek w sekretariacie OOK od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 do 16.00.

„Kolory Miasta” to spektakl pełen zwrotów akcji, zabawnych sytuacji i wyjątkowych bohaterów. Oparty jest na autorskim scenariuszu i autorskiej bajkowej muzyce. Wszystkie piosenki są śpiewane przez aktorów na żywo i posiadają ekspresyjną choreografię. Spektakl opatrzony jest barwną scenografią i ręcznie robionymi kostiumami, a także wyjątkowymi efektami świetlnymi i efektami specjalnymi. Przez całe 60 minut bawi widzów – zarówno tych najmłodszych, jak i ich rodziców.

To spektakl o ekologii, ale także o marzeniach, przyjaźni i miłości. Dzieci w jego trakcie nauczą się wesołych piosenek, a także zapraszane będą na scenę do wspólnej zabawy. Spektakl skierowany jest do dzieci w wieku 3-103 lat! 🙂
Zapowiedź fabuły
Każdy zwierzak kocha czystą przyrodę i marzy, aby zawsze wokół było kolorowo. Niektóre ze zwierząt mają jednak bardziej wyszukane marzenia. Jeżyk Jerzy i Zając Zuza, czyli najlepsi leśni przyjaciele, postanowili zostać gwiazdami z bajki dla dzieci. Znudzeni swoim bezproblemowym żywotem, postanawiają stać się bohaterami spektakularnie ciekawej historii. Przypadkowo trafiają do wyjątkowego miejsca, jakim jest „Zaczarowane Miasto”, w którym wszystko jest szare. Grasuje w nim złowroga Wrona, a nad miastem unosi się smog. Jeżyk i Zajączek muszą stanąć na straży czystej przyrody i przypomnieć mieszkańcom miasta, jak wiele barw ma natura. Postanawiają przywrócić miastu kolory i zdjąć z niego klątwę szarości.
Tylko czy znajdą, by to osiągnąć, odpowiednie zaklęcia?

Zapraszamy!

 

You may also like...