wrzesień

Obornicki Ośrodek Kultury

proponuje we wrześniu 2016

3.09.g.18.40(sobota)– Występ Studia Piosenki

-Pokaz Tańca Flamenco

(podczas Dożynek Gminnych w Siemianicach)

4.09.g.16.00(niedziela)-„Czerwony Kapturek”- przedstawienie dla dzieci w wykonaniu Wędrownego Jarmarku Bajek  (miejsce- Golędzinów)

6.09. g.13.30-16.00 (wtorek)- Koło Małego Plastyka–  prowadzi Bożena Przybylska

g.16.15- 17.30– Koło Małego Plastyka dla przedszkolaków

6.09.g.16.00(wtorek)-„Teatrałki” – zajęcia teatralne dla dzieci w wieku 7- 9 lat –prowadzi Justyna Asztemborska

7.09.g.13.00-16.00 (środa)- Koło Małego Plastyka- prowadzi Bożena Przybylska

7.09.(środa) Studio Piosenki– prowadzi Aneta Góral

      g.16.15-dzieci

       g.17.00- młodzież

8.09.g.16.30(czwartek)–Klub Wesołej Zabawy „Plastelinowy świat ” – zajęcia literacko-plastyczne- prowadzi Justyna Asztemborska

9.09.(piątek) g.16.00- Dziecięcy Teatrzyk „Bajeczka”- zajęcia teatralne dla dzieci  w wieku  10-12 lat- prowadzi Justyna Asztemborska

10.09.(sobota)g.16.00-Szymon Teluk- Karykatury (podczas Jarmarku  Osobliwości w Pęgowie)

12.09.(poniedziałek) Studio Piosenki– prowadzi Aneta Góral

         g.17.00- młodzież

13.09.(wtorek) g.13.30-16.00  Koło Małego Plastyka– prowadzi Bożena Przybylska

g.16.15-Koło Małego Plastyka dla przedszkolaków

13.09.g.16.00 (wtorek)„Teatrałki” – zajęcia teatralne dla dzieci w wieku 7-9 lat – prowadzi Justyna Asztemborska

13.09.(wtorek) „Taniec współczesny z elementami teatru tańca”

                 g.15.45-  grupa młodsza  

                 g.16.45-młodzież starsza  

prowadzi Piotr Gajda-Sus dyplomowany aktor Teatru Muzycznego Capitol (współpraca z Agencją Artystyczną REDCAT)

Odpłatność: 25zł/miesiąc

13.09.(wtorek) g.17.00-Klub Seniora-prowadzi Halina Różycka

13.09.(wtorek) g.18.00-JOGA kręgosłupa  –prowadzi Dorota Gomułkiewicz

(współpraca ze Stowarzyszeniem NSAS) Odpłatność 10zł /zajęcia

14.09.g.13.00-16.00 (środa)- Koło Małego Plastyka- prowadzi Bożena Przybylska

14.09.(środa) Studio Piosenki– prowadzi Aneta Góral

         g.16.15-dzieci

         g.17.00- młodzież

 15.09.g.16.30 –Klub Wesołej Zabawyzajęcia edukacyjne dla dzieci w wieku 5-7 lat – „ Zabawy logopedyczne ”-prowadzi Justyna Asztemborska

16.09.(piątek)– Zajęcia taneczne-prowadzi Sonia Baran                  

  g.15.15-16.00 przedszkolaki      

  g.16.00-17.00 dzieci podstawowe

  g.17.00-18.00 dzieci kontynuacja

g. 18.00-20.00 Aplauz

16.09.g.16.00(piątek)- Dziecięcy Teatrzyk „Bajeczka”- zajęcia teatralne dla dzieci  w wieku  10-12 lat- prowadzi Justyna Asztemborska

16.09.godz.18.00 (piątek)- Zajęcia literacko-teatralne dla młodzieży gimnazjalnej. Spotkanie organizacyjne – prowadzi Justyna Asztemborska

17.09.(sobota) g.16.00Europejskie Dni Dziedzictwa -„Miejskie historie- gdzie duch spotyka się z przestrzenią- świątynie, arcydzieła, pomniki”- prezentacja filmu

19.09. (poniedziałek)Studio Piosenki– prowadzi Aneta Góral

         g.17.00- młodzież

20.09. (wtorek)g.13.00-16.00  Koło Małego Plastyka

prowadzi Bożena Przybylska

g.16.15-Koło Małego Plastyka dla przedszkolaków

20.09.g.16.00 (wtorek)-„Teatrałki” – zajęcia teatralne dla dzieci w wieku 7-9 lat – prowadzi Justyna Asztemborska

20.09.(wtorek) „Taniec współczesny z elementami teatru tańca”

                 g.15.45-  grupa młodsza  

                 g.16.45-młodzież starsza  

prowadzi Piotr Gajda-Sus dyplomowany aktor Teatru Muzycznego Capitol (współpraca z Agencją Artystyczną REDCAT)                                                                  Odpłatność: 25zł/miesiąc

20.09.(wtorek) g.18.00-JOGA kręgosłupa –prowadzi Dorota Gomułkiewicz

(współpraca ze Stowarzyszeniem NSAS)         Odpłatność 10zł /zajęcia

21.09.g.13.00-16.00 (środa)- Koło Małego Plastyka- prowadzi Bożena Przybylska

21.09. (środa)Studio Piosenki– prowadzi Aneta Góral

         g.16.15-dzieci

         g.17.00- młodzież

21.09.g.16.30(środa)- Warsztaty fotograficzne dla gimnazjalistów i  licealistów-prowadzi Marek Długosz

22.09.g.16.30(czwartek)– Klub Wesołej Zabawy– zajęcia edukacyjne dla dzieci w wieku 5-7 lat – „ Wierszykowo ” – zabawa teatralno – muzyczna- prowadzi Justyna Asztemborska

22.09.- Udział Klubu Seniora w Biciu Rekordu Kapeluszowego podczas obchodów Dni Seniora we Wrocławiu

23.09.(piątek)– Zajęcia taneczne-prowadzi Sonia Baran     

               g.15.15-16.00 przedszkolaki 

              g.16.00-17.00 dzieci podstawowe

 g17.00-18.00 dzieci kontynuacja

   g. 18.00-20.00 Aplauz 

23.09.g.16.00 (piątek)- Dziecięcy Teatrzyk „Bajeczka”- zajęcia teatralne dla dzieci  w wieku  10-12 lat -prowadzi Justyna Asztemborska

23.09.godz.18.00 (piątek)- Zajęcia literacko-teatralne dla młodzieży gimnazjalnej– prowadzi Justyna Asztemborska

26.09. (poniedziałek)Studio Piosenki– prowadzi Aneta Góral

         g.17.00- młodzież

27.09. (wtorek) g.13.00-16.00  Koło Małego Plastyka–  prowadzi Bożena Przybylska

g.16.15-Koło Małego Plastyka dla przedszkolaków

27.09.(wtorek) g.16.00„Teatrałki” – zajęcia teatralne dla dzieci w wieku 7-9 lat-prowadzi Justyna Asztemborska

27.09.(wtorek) „Taniec współczesny z elementami teatru tańca”

                 g.15.45-  grupa młodsza  

                 g.16.45-młodzież starsza  

prowadzi Piotr Gajda-Sus dyplomowany aktor Teatru Muzycznego Capitol (współpraca z Agencją Artystyczną REDCAT)

Odpłatność: 25zł/miesiąc

27.09.(wtorek) g.17.00-Klub Seniora-prowadzi Halina Różycka

27.09.(wtorek) g.18.00-JOGA kręgosłupa –prowadzi Dorota Gomułkiewicz

(współpraca ze Stowarzyszeniem NSAS)  Odpłatność 10zł /zajęcia

28.09.g.13.00-16.00 (środa)- Koło Małego Plastyka- prowadzi Bożena Przybylska

 28.09.(środa) Studio Piosenki– prowadzi Aneta Góral

         g.16.15-dzieci

         g.17.00- młodzież

28.09.g.16.30 (środa)- Warsztaty fotograficzne dla gimnazjalistów i licealistów-prowadzi Marek Długosz

29.09.g.15.00- Warsztaty Filmowe z Animacji Poklatkowej  dla dzieci od 10 lat- prowadzi Urszula Pelc

29.09.g.16.30(czwartek)–Klub Wesołej Zabawyzajęcia edukacyjne dla dzieci w wieku 5-7 lat -„ Mój przyjaciel cień” – zabawa w teatr cieni-prowadzi Justyna Asztemborska

29.09.(czwartek) g.18.00– Wieczorek taneczny Klubu Seniora

 30.09.(piątek)– Zajęcia taneczne-prowadzi Sonia Baran  

          g.15.15-16.00 przedszkolaki 

         g. 16.00-17.00 dzieci podstawowe

         g. 17.00-18.00 dzieci kontynuacja

g. 18.00-20.00 Aplauz

 30.09.(piątek) g.16.00- Dziecięcy Teatrzyk „Bajeczka”- zajęcia teatralne dla dzieci  w wieku  10-12 lat- prowadzi Justyna Asztemborska

30.09.godz.18.00 (piątek)- Zajęcia literacko-teatralne dla młodzieży gimnazjalnej – prowadzi Justyna Asztemborska

 

 

BIBLIOTEKA IM. J. IWASZKIEWICZA

PROPOZYCJE ZAJĘĆ NA WRZESIEŃ 2016 R.

     ODDZIAŁ DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

 06, 13, 20, 27.09.2016 r., wtorki, g. 11   Na dywaniku i przy stoliku – zajęcia dla kilkulatków prowadzi G. Drzewiecka-Olszewska.

 22.09.2016 r., g. 13 – Spotkania ze sztuką – cykliczne zajęcia dla dzieci ze świetlicy przy Szkole Podstawowej nr 3 prowadzi G. Drzewiecka-Olszewska.

       23, 26.09.2016 r., g. 9.15  Pani Magda czyta w przedszkolu:  polscy pisarze dzieciomzajęcia w przedszkolu prowadzi G. Drzewiecka-Olszewska.

         ODDZIAŁ DLA DOROSŁYCH

02, 09, 16, 23, 30.09.2016 r. , g. 9.30 – Internet bez stresu – zajęcia dla osób dorosłych z obsługi wyszukiwarek internetowych i korzystania z komputera prowadzi M. Dykier.

03.09.2016 r., sobota, g. 11 – Narodowe Czytanie: Henryk Sienkiewicz „Quo vadis”. Impreza  pod honorowym patronatem PARY PREZYDENCKIEJ.

20.09.2016 r., wtorek, g. 17 – DKK: Spotkanie z pisarzem Piotrem Kucznirem, autorem książki „Zamek Książ – legenda III Rzeszy”prowadzi M. Wietecha.

Zakładki z odzysku  –  doroczna wystawa zakładek pozostawionych w książkach.

         Kiermasz książek – codziennie w godzinach otwarcia biblioteki sprzedaż książek wycofanych z biblioteki i darów od czytelników – M. Wietecha.