Walentynkowa oferta Obornickiego Ośrodka Kultury

W tym roku Obornicki Ośrodek Kultury stworzył ofertę Walentynkową dla młodszych

i starszych mieszkańców naszej gminy.

W przeddzień Walentynek, zapraszamy dzieci w wieku 6-12 lat na warsztaty plastyczne pn. „Piankowe Walentynki”. W czasie godzinnych zajęc (godz. 15-16), najmłodsi stworzą oryginalne walentynki z kolorowej, miękkiej pianki, które następnego dnia będą mogli podarować osobie, którą darzą szczególną sympatią. Na warsztaty obowiązują wcześniejsze zapisy. Koszt udziału to 5 zł.

Dorosłych i młodzież zapraszamy natomiast do Obornickiego Ośrodka Kultury w wieczór walentynkowy na godz. 19. W programie przewidziany jest pokaz i nauka tańca towarzyskiego (walca) w wykonaniu pary z Klubu Tańca Extra Magdaleny Zachariasiewicz. Po nauce kroków, zaprosimy wszystkich uczestników na słodki poczęstunek przy romantycznej muzyce.

Dodatkową atrakcją dla uczestników będą zaproszenia na bezpłatne zajęcia taneczne we Wrocławiu na ul.Góralskiej 5, ufundowane przez Klub Tańca Extra! Na spotkanie Walentynkowe obowiązują wcześniejsze zapisy do 12. lutego., a ilość miejsc jest ograniczona. Koszt udziału to 20 zł od pary, a w przypadku młodzieży 15 zł od pary.

Zapraszamy!

You may also like...