Zapraszamy miłośników fotografii do udziału w Obornickim Klubie Fotograficznym KONTRAST

Zapraszamy miłośników fotografii o twórczym zacięciu do udziału w nowo utworzonym Obornickim Klubie Fotograficznym KONTRAST, działającym pod egidą Obornickiego Ośrodka Kultury.

Przedmiotem działalności fotoklubu jest upowszechnianie fotografii jako sztuki obrazowania, rozwijanie świadomości fotograficznej, wrażliwości, poczucia estetyki poprzez, między innymi rozmowy o fotografii, prezentacje portfolio, wspólne wyjazdy na wystawy, wyjazdy na plenery fotograficzne oraz ukoronowanie rocznej działalności, w przygotowanej wystawie ukazującej dorobek uczestników fotoklubu, zaprezentowanej w Małej Galerii Fotografii KONTRAST.

Spotkania odbywają się cyklicznie, co 2 tygodnie, w miłej atmosferze, przy kawie lub herbacie. Najbliższe spotkanie planowane jest na 6 marca, następne 20 marca br. w pracowni foto na I piętrze w Obornickim Ośrodku Kultury przy ul. Dworcowej 26, w Obornikach Śląskich, w godz. od 18.00 – 20.00. Opiekunem fotoklubu jest Marek Długosz.

Kandydaci proszeni są o przygotowanie i przedstawienie portfolio z wybranymi fotografiami min. 12 szt. Minimalny wiek kandydata to 18 lat.

Kontakt: m.dlugosz@kultura-oborniki.pl tel: 71 310 12 51

You may also like...