Z radością informujemy o nowościach trafiających na półki biblioteki. Z pewnością przydadzą się na coraz dłuższe jesienne wieczory. Poszukiwacze kryminalnych zagadek, czy oczekujący na kontynuacje serii nie będą zawiedzeni. Pamiętamy też o miłośnikach audiobooków i najmłodszych czytelnikach.

Jesienne zakupy możliwe są dzięki dofinansowaniu z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa NarodowegoNarodowy Program Rozwoju Czytelnictwa: Piorytet 1 – Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych realizowany za pośrednictwem Biblioteki Narodowej i Instytutu Książki. Celem programu jest rozwój atrakcyjności oferty bibliotek publicznych poprzez zwiększenie udziału nowości wydawniczych w ich zbiorach, wzrost dostępności książek, czasopism, multimediów, wydawnictw nutowych i kartograficznych w zbiorach bibliotek publicznych.

W związku z ograniczonymi możliwościami wypożyczania zapraszamy do śledzenia strony biblioteki www.kultura-oborniki.pl/biblio w zakładce KATALOG, gdzie na bieżąco pojawiają się nowo zakupione pozycje. Zapraszamy naszych czytelników do rezerwacji książek przez internet lub telefonicznie 71 717 22 37 wew. 34.

Życzymy wspaniałej lektury.