Zapraszamy Was serdecznie do odwiedzenia naszej biblioteki i wyjątkowej wystawy maskotek z bajek wykonanych szydełkową techniką amigurumi przez panią Jolantę Rękosiewicz.

Przyjdźcie i zobaczcie, jakie postacie z dziecięcych lektur zostały odtworzone w formie pluszowych przytulanek. Na ekspozycji zobaczycie między innymi radosne Krasnale oraz zawsze uśmiechniętego Piotrusia Królika. Są też bohaterowie klasycznych bajek, tacy jak Czerwony Kapturek czy zły Wilk…

Wszystkie maskotki są pięknie wykonane i oddają charakterystyczne cechy postaci, które przedstawiają. To świetna okazja, aby zobaczyć swoich ulubionych bohaterów w zupełnie nowej odsłonie.

Wystawa czeka na Was od poniedziałku do piątku oraz w drugie i trzecie soboty miesiąca w godzinach otwarcia biblioteki. Przyjdźcie z dziećmi, a może nawet całą rodziną. Babcia i dziadek z przyjemnością przypomną sobie bajki sprzed lat.

Jeśli macie ochotę takiego ręcznie wykonanego pluszaka przywitać w swoim domu, zapraszamy do kontaktu z twórczynią tych pięknych zabawek pod numerem telefonu 697 536 261 lub przez wiadomość na Instagramie na profilu tulilanka_handmade.

Do zobaczenia w bibliotece!