Data wydarzenia: 15-09-23 18:00

Zapraszamy na wystawę fotografii Klubu Fotografii KONTRAST pod tytułem  KONTRAST-y 2023 w Małej Galerii Fotografii KONTRAST.

Uczestnicy wystawy:

Marusza Wojtowicz, Kamil Sambor, Kasia Pałys, Grzegorz Leginowicz, Marta Kutrowska Kita, Radek Kowalik, Michał Jezierski, Andrzej Grzelak, Piotr Dobosiewicz, Agnieszka Jarmowicz, Klaudyna Gołaj, Maciej Kaczurba, Agata Suszycka, Marek Długosz

 

"Fotografia, pasja … i przygoda. Potrzeba ekspresji za pomocą uchwyconego obrazu, bądź kreowanie przestrzeni, która staje się obiektem fotograficznych podróży..., manifestacja wrażliwości i poszukiwanie języka, który choć w części odda stan ducha, emocje, myśli …. Chęć dzielenia się, interakcja i polemika … to łączy zgraną grupę ludzi tworzących Klub Fotografii Kontrast. Klub działa już pięć lat, i w tym czasie wydarzyło się wiele interesujących rzeczy. Powstała Galeria Przy Schodach, witryna Oko Na Fotografię, odbyły wspólne plenery fotograficzne … i przyszedł czas na kolejną, trzecią wspólną wystawę fotografii. Wystawa z założenia jest różnorodna tematycznie. Każdy autor dzieli się fotografiami, które są mu bliskie. Znajdziecie tu Państwo fotografie przyrody, pejzaże, portrety, fotografie konceptualne, dokumentalne i przetwarzane komputerowo. To efekt pracy ostatnich miesięcy. Zapraszamy."

Marek Długosz, kurator wystawy oraz opiekun Klubu Fotografii KONTRAST.

 

 Zapraszamy na wernisaż: 15.09.2023 r. godz. 18.00.