Zapowiedź drugiej wystawy Klubu Fotografii Kontrast

Już niebawem będziemy mogli zaprezentować Państwu niespodziankę, w postaci kolejnej – drugiej zbiorowej wystawy Klubu Fotografii Kontrast.

 

Klub działa już od października 2018 roku, spotkania odbywają się cyklicznie, co 2 tygodnie w Obornickim Ośrodku Kultury, natomiast w okresie reżimu w formie online.

Celem działalności Klubu jest rozwijanie świadomości fotograficznej, wrażliwości, poczucia estetyki, integracja osób o wspólnych zainteresowaniach i tworzenie przestrzeni do spotkań i wspólnych działań. Jest tu miejsce na wymianę doświadczeń, prezentację własnych prac i rozmowy o fotografii.

Nieodłącznym elementem działalności Fotoklubu są plenery fotograficzne, które cieszą się powodzeniem i dają nam wiele radości oraz motywacji do pracy.

Klub dorobił się własnej galerii zwanej Galerią Przy Schodach w której członkowie prezentują namiastkę swoich umiejętności i jednoczenie zdobią przestrzeń Ośrodka Kultury. Zachęcamy do oglądania !

Zanim będziemy mogli zaprosić Państwa do obejrzenia nowej wystawy, postanowiliśmy w formie co tygodniowego cyklu pt. „Środy z Fotoklubem” zaprezentować sylwetki Klubowiczów – w każdą następną środę kolejna osoba.

Dziś, w następnym artykule, przedstawiamy Państwu naszego nestora, Kamila Sambora.

Założyciel i opiekun Fotoklubu

Marek Długosz

 

 

You may also like...