Czytamy „Jeżycjadę” (5)
Dziś kończymy 😥 wspólną zabawę w V Ogólnopolskim Czytaniu „Jeżycjady” Małgorzaty Musierowicz. Pozostało nam jeszcze przesłać do organizatora – Wydawnictwa Akapit Press – sprawozdania ✍️z przeprowadzenia projektu przez bibliotekę i podziękowanie 👏 wszystkim uczestnikom. Niestety, dziś możemy to zrobić tylko drogą on-line 💻, co niniejszym czynimy 🌼😘. Ale obiecujemy, gdy tylko sytuacja na to pozwoli ☀️, zorganizujemy zakończenie w bibliotece, na które Was drodzy lektorzy zaprosimy. Postaramy się także przygotować dla Was niespodziankę 🤐.
Dziękujemy także nauczycielom, którzy pomogli nakręcić przesłane do nas filmiki 🎞. Planowaliśmy z pozostałymi chętnymi zorganizować nagranie 🎥 w naszych murach, ale przeszkodził ostatnio ogłoszony lockdown 😷. Dlatego w sesji wzięła udział tylko nasza dyżurna lektorka 🎭 Beata Rosiak.
Dziś prezentujemy – jako ostatnie – czytanie 🎤 Beaty (z własnym wstępem i dedykacją) opowiadania „Brulion Bebe B.” oczywiście Małgorzaty Musierowicz.
Zapraszamy 🎧
(AnB)