Od soboty, tj. 7 listopada nasza biblioteka jest zamknięta dla czytelników, ale my stale pracujemy dla Was. Zgodnie z z ust. 11b rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 6 listopada 2020 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku

z wystąpieniem stanu epidemii i rekomendacjami Biblioteki Narodowej, biblioteki mają możliwość udostępniania (wypożyczania) zbiorów, ale na innych zasadach niż dotychczas. W związku z tym przygotowaliśmy dla Was parę ważnych informacji, które warto do 29 listopada zapamiętać.

1. Wypożyczone będą tylko i wyłącznie książki, filmy, audiobooki, które zostały zamówione przez nasz katalog online, telefonicznie lub przez

e-mail. Zamówienia e-mail prosimy kierować na adres: (brosiak@kultura-oborniki.pl oraz k.juszkiewicz@kultura-oborniki.pl). Przy zamówieniach telefonicznych oraz e-mail prosimy o podanie numeru karty bibliotecznej, to bardzo ułatwi nam realizację zamówień.

2. Bibliotekarz po zrealizowaniu zamówienia umawia się z czytelnikiem na konkretny termin oraz godzinę odbioru!

3. O ustalonej godzinie bibliotekarz przekaże paczkę czytelnikowi! W tym samym miejscu będzie można zostawić książki do zwrotu.

4. Odbiór zamówionych pozycji będzie możliwy od poniedziałku do piątku, w godzinach 9.00-15.30.