8 maja br. pani Elżbieta Rechul zapisała się do Biblioteki im. J. Iwaszkiewicza i otrzymała kartę biblioteczną oznaczoną numerem 005000! Od tej pory, tak ja

k każdy czytelnik, może m.in. nie tylko wypożyczać książki, czasopisma, filmy i audiobuki, ale także korzystać z bezpłatnego dostępu do elektronicznych gazet codziennych, do książek elektronicznych w ramach projektów Legimi i IBUK-Libra oraz wypożyczać czytniki Kindle, o udziale w organizowanych przez bibliotekę imprezach nie wspominając. Po spełnieniu wszelkich formalności związanych z rejestracją, jubileuszowa czytelniczka otrzymała drobny prezent na pamiątkę tego wydarzenia.

Dodajmy, że kartę biblioteczną z numerem 000001 wydaliśmy 21 września 2007 r. i że osoba, która ją otrzymała, nadal jest aktywną czytelniczką naszej biblioteki. Tak więc na numer jubileuszowy – z ogromnym udziałem użytkowników biblioteki – pracowaliśmy wspólnie przez 11 lat! DRODZY CZYTELNICY, z kartami o każdym dotychczasowym numerze: DZIĘKUJEMY!

I zapraszamy tych wszystkich, którzy u nas jeszcze nie byli. Ciekawe, kiedy będzie nas 6000, i na kogo czeka karta oznaczona tą liczbą.

(AB) Fot. A. Buryło